آموزش برنامه نویسی وب

در دنیای دیجیتال امروزه آموزش برنامه نویسی وب از جایگاه بسیار ویژه و بالای برخوردار است که شما با گذراندن این دوره برنامه نویسی وب در مدت زمان کوتاه می توانید درآمد بسیار بالایی کسب نمایید. امروزه طراحی و رفع مشکلات سایت ها از جمله نیاز های شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی می باشد که شما می توانید با شرکت در دوره برنامه نویسی وب کافه آموزشگاه به راحتی به این بازار کار ورود کنید و درآمد خوبی را برای خود رقم بزنید. با ثبت نام دوره آموزش برنامه نویسی وب کافه آموزشگاه در بازه زمانی کم می توانید یک  برنامه نویسی وب فوق حرفه ای تبدیل شوید. لازم به ذکر است که کافه آموزشگاه  در دپارتمان فناوری اطلاعات با هدف تاکید پرورش نیروی فنی و الهام گرفته از مراکز عالی آموزشی دنیا فضایی کاملا علمی، آرام با دکور فنی تجهیزات فوق پیشرفته شما را تا حرفه ای شدن دنبال خواهد کرد.

اموزش برنامه نویسی وب

کافه آموزشگاه بهترین انتخاب

مشاوره حرفه ای

مشاوره حرفه‌ای

تنوع مهارت ها

تنوع مهارت ها

آموزش تخصصی

آموزش تخصصی

پشتیبانی قوی

پشتیبانی قوی

مجوزات رسمی

مجوزات رسمی

گواهینامه معتبر

گواهینامه معتبر

سرفصل های دوره برنامه نویسی وب

  • طراحی سایت Front end
  • Back end
  • WordPress
  • افزونه نویسی

شهریه دوره

شهریه دوره‌ی آموزش برنامه نویسی وب

تومان 1,000,000
  • برنامه نویسی وب 1،000،000 تومان
  • مدت دوره: 1 ماه
  • تناوب دوره 2 هفته

مشاوره جهت ثبت نام

مزایای ثبت نام در دوره برنامه نویسی وب

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای

در کافه آموزشگاه به شما مدرک معتبر فنی حرفه ای به صورت دو زبانه که در 184 کشور مورد تایید میباشد و حکم جواز کسب را دارد اهدا می شود.

برگزاری دوره ها به صورت صددرصد عملی و در کارگاه مجهز

پایه و اساس دوره های کافه آموزشگاه کاملا عملی میباشد و هنرجویان گرامی توسط اساتید خبره و باتجربه در بازارکار مربوطه آموزش می بینند.

مدرسین خبره در بازارکار

کلیه متخصصین و اساتید مشغول به تدریس در کافه آموزشگاه از فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی می باشند که علاوه بر تحصیلات، از حرفه و تخصص با مهارت و تجربه بالایی نیز برخوردار هستند.

بازار کار دوره برنامه نویسی وب

بازار کار برنامه نویسی وب در کشور ما همانند کل دنیا مرتبا در حال گسترش می باشد بطوریکه برنامه نویسی وب یکی از پردرآمد ترین مشاغل در سراسر دنیا می باشد و جزو مشاغل ویژه فناوری است. و یک برنامه نویس با فراگیری مهارت های لازم برای ورود به بازار کار برنامه نویسی به راحتی می تواند کسب درآمد نماید و در فرصتی کوتاه به درآمد بالایی برسد. در کافه آموزشگاه هنرجویان می توانند بعد از کسب مهارت در مجموعه های مختلف مشغول به کار شوند که در این زمینه اساتید با تجربه و مجرب کافه آموزشگاه با مشاوره و راهنمایی و طرح نقشه کار آنها را یاری می نمایند.

سوالات متداول

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
امتیازدهی کاربران کافه آموزشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

20 − 9 =