آموزش نصب آنتن مرکزی

شرکت در دوره آموزش نصب آنتن مرکزی، فرصت‌های بیشماری را در اختیار شما قرار می‌دهد. آیا به دنبال افزایش مهارت و دانش خود در نصب آنتن مرکزی هستید؟ جای درستی انتخاب کردید. دوره آموزش نصب آنتن مرکزی کافه آموزشگاه، آموزش جامعی را در مورد آخرین تکنیک‌ها و فناوری‌های موجود در این زمینه ارائه می‌دهد که توسط اساتید متخصص تدریس می‌شود. با شرکت در این دوره، تجربه عملی و درک کاملی از فرآیند نصب، از برنامه ریزی و طراحی گرفته تا اجرا و نگهداری به دست خواهید آورد.

کافه آموزشگاه بهترین انتخاب

مشاوره حرفه ای
مشاوره حرفه‌ای
تنوع مهارت ها
تنوع مهارت ها
آموزش تخصصی
آموزش تخصصی
پشتیبانی قوی
پشتیبانی قوی
مجوزات رسمی
مجوزات رسمی
گواهینامه معتبر
گواهینامه معتبر

مزایای ثبت نام در این دوره

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای

در کافه آموزشگاه به شما مدرک معتبر فنی حرفه ای به صورت دو زبانه که در 184 کشور مورد تایید میباشد و حکم جواز کسب را دارد اهدا می شود.

برگزاری دوره ها به صورت صددرصد عملی و در کارگاه مجهز

پایه و اساس دوره های کافه آموزشگاه کاملا عملی میباشد و هنرجویان گرامی توسط اساتید خبره و باتجربه در بازارکار مربوطه آموزش می بینند.

مدرسین خبره در بازارکار

کلیه متخصصین و اساتید مشغول به تدریس در کافه آموزشگاه از فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی می باشند که علاوه بر تحصیلات، از حرفه و تخصص با مهارت و تجربه بالایی نیز برخوردار هستند.

شهریه دوره‌ی آموزش برق نصب آنتن مرکزی

تومان 2,990,000
 • دوره آموزش نصب آنتن مرکزی: 2,990,000
 • کلاس ها 1 نفره میباشد.
 • مدت دوره: یک هفته
 • تناوب دوره: هر هفته

دوره آخر هفته ها

مخصوص شاغلین و محصلین
 • قابلیت برگذاری پنجشنبه و جمعه ها
 • بین ساعت 9 صبح تا 9 شب
 • دو جلسه در هفته
 • هر جلسه 4 ساعت
محبوب

دوره فشرده

مخصوص کارآموزان شهرستان
 • قابلیت برگذاری هر روز هفته
 • بین ساعت 9 صبح تا 9 شب
 • پنج جلسه در هفته
 • هرجلسه 3 ساعت
محبوب

دوره عمومی

مخصوص تمامی افراد علاقه مند
 • قابلیت برگذاری در روز های زوج و فرد
 • بین ساعت 9 صبح تا 9 شب
 • 2 یا 3 جلسه در هفته
 • هرجلسه 3 ساعت
محبوب

امکانت ویژه کافه آموزشگاه

معرفی خوابگاه های مورد تایید

امکانات رفاهی کافه آموزشگاه

بازار کار دوره آموزش نصب آنتن مرکزی

کسب و کارهای مختلفی نیاز به نصب آنتن مرکزی دارند. آنتن مرکزی به این دلیل نصب می‌شود تا ارتباطات به صورت موثر برقرار باشد و تقریبا ضد تشعشع هستند. یعنی هیچ چیزی نمی‌تواند سیگنال این آنتن‌ها را قطع کند. به همین دلیل، کسب و کارهای مختلفی به دنبال نصب آنتن مرکزی برای سازمان خود هستند. حالا شما می‌توانید با شرکت در دوره آموزش نصب آنتن مرکزی کافه آموزشگاه، با نحوه راه اندازی سیستم مرکزی، نصب آنتن ماهواره ای، شبکه ای و بیسیم آشنا شوید.

نصب آنتن مرکزی یک راه حل رایج و موثر برای ارائه پوشش بی سیم است. این امکان یک رویکرد متمرکز، کارآمد و مقرون به صرفه را برای استقرار و مدیریت شبکه‌های بی سیم فراهم می‌کند. در این دوره آموزشی کاربردی از کافه آموزشگاه، شما به طور کامل یاد خواهید گرفت که چطور می‌توان آنتن‌های مختلف نصب کرد و همچنین کار با ابزارهای لازم جهت بررسی آنتن و همچنین نصب آنتن از جمله کار با سیم و سیم کشی و نحوه راه اندازی یک سیستم مرکزی را یاد خواهید گرفت.

چرا باید ما کافه آموزشگاه رو برای گذراندن دوره آنتن مرکزی انتخاب کنیم؟

مدرک رسمی سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور

 • چون کافه آموزشگاه دارای پروانه تاسیس از  سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور میباشد و جزء بهترین آموزشگاه هاینصب آنتن مرکزی  میباشد.
 • امکانات و تجهیزات به روز برجسته ترین ویژگی این مجموعه است.
 • داشتن پشتیبانی و بروز رسانی 10 ساله رایگان
 • در زمینه اشتغال به کار و راه اندازی کسب کار هنر جویان را حمایت میکند.
 • از اساتید برجسته و مورد تایید سازمان فنی حرفه ای کشور و دارای سابقه کار 
 • جزوه و فایل های آموزشی به روز را در اختیار کار آموزان خود قرار میدهد.
 • دسترسی آسان به بی ار تی – مترو  – خوابگاه
 • شما بعد از پایان دوره خود گواهینامه مهارت از سازمان آموزش فنی حرفه ای و وزارت کار دریافت می نمایید.
نمونه مدرک کافه آموزشگاه

گواهینامه مهارت

توضیحات درمورد دوره نصب آنتن مرکزی

کلاس‌های حضوری آموزش نصب آنتن مرکزی، یک محیط یادگیری تعاملی و جذاب را فراهم می‌کند، جایی که می‌توانید سوال بپرسید، تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و از همسالان خود بیاموزید. مربیان متخصص ما دانش نظری و مهارت‌های عملی مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند. شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که روی پروژه‌های واقعی کار کنید و به شما این فرصت را می‌دهد که آنچه را که آموخته اید در یک محیط عملی به کار ببرید.

در پایان دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد که دانش و تخصص شما را در نصب آنتن مرکزی به کارفرمایان و مشتریان نشان می‌دهد. این مدرک، یک گواهی بر تعهد شما به حرفه خود و تعهد شما برای به روز ماندن با آخرین پیشرفت‌های این رشته است.

همین امروز در دوره آموزش نصب آنتن مرکزی کافه آموزشگاه ثبت نام کنید و اولین قدم را به سمت یک حرفه موفق در این زمینه بردارید. با دانش و مهارت‌هایی که به دست خواهید آورد، می‌توانید پروژه‌های چالش برانگیزی را انجام دهید و شغل خود را ارتقا دهید. بنابراین، این فرصت را از دست ندهید تا از بهترین‌ها یاد بگیرید و مهارت‌های خود را به سطح بالاتری ببرید. همین حالا ثبت نام کنید و برای آموزش‌هایی که برای موفقیت نیاز دارید به ما بپیوندید.

در دوره آموزش نصب آنتن مرکزی چه چیزی یاد می‌گیرید؟

دوره آموزش نصب آنتن مرکزی
آموزش نصب آنتن مرکزی در کافه آموزشگاه

اول از هر چیزی، شرکت در دوره آموزش نصب آنتن مرکزی، یک انتخاب هوشمند است و این را به شما تبریک می‌گوییم. امروزه، هر شرکت مهمی‌که می‌خواهد ارتباطات درون سازمانی خود را حفظ کند، نیاز به یک نصاب آنتن مرکزی برای ایجاد ارتباطات درون شرکت دارد.

نصب آنتن مرکزی به قرار دادن یک آنتن مرکزی یا یک آنتن تکی اشاره دارد که به عنوان منبع اصلی سیگنال برای چندین دستگاه یا سیستم بی سیم عمل می‌کند. آنتن مرکزی در یک مکان مرکزی مانند بالای ساختمان یا برج قرار می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که می‌تواند تا حد امکان به دستگاه‌ها یا سیستم‌های بی سیم دسترسی پیدا کند. این امکان قدرت و پوشش سیگنال بهینه را فراهم می‌کند و می‌تواند به حداقل رساندن اختلالات یا وقفه در شبکه بی سیم کمک کند.

در دوره آموزش نصب آنتن مرکزی، شما چیزهای مختلفی را یاد خواهید گرفت. شما در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه می‌توان آنتن ماهواره ای، بیسیم و شبکه ای نصب کنید و ارتباطات را به همدیگر پیوند دهید. یکی از ویژگی‌های اصلی دوره آموزش نصب آنتن مرکزی، این است که تمرکز بر روی بازار کار واقعی دارد و شما را از بحث‌های بیهوده دور نگه می‌دارد. البته، به این معنی نیست که شما تعریف تئوری یک چیز را یاد نخواهید گرفت، بلکه به این معناست عمده تمرکز بر روی کار واقعی و پروژه است تا شما بتوانید کار مشتریان را به درستی انجام دهید.

5/5 - (4 امتیاز)