آموزش لیسه گیری خودرو

لیسه گیری خودرو از دوره های مرتبط با نقاشی خودرو است که در کافه آموزشگاه به صورت کاملا تخصصی و کاملا عملی از صفر تا صد برگزار می‌شود. کارآموزان با شرکت در این دوره لیسه گیری خودرو را از سطح پایه تا پیشرفته را می آموزند و پس از اتمام دوره می‌توانند به عنوان نیروی کار متخصص و تکنسین حرفه ای وارد بازار کار شوند. یک نیروی کار متخصص در لیسه زنی می‌بایست با زیرکاری محل لیسه گیری، پولیش محل لیسه گیری شده، لیسه کشی زنگ ها،  نحوه ی لیسه گیری بدون رنگ و دیگر مباحث لیسه گیری آشنا باشد. شما نیز میتوانید با شرکت در دوره ی آموزش لیسه گیری خودرو کافه آموزشگاه که در کارگاهی کاملا مجهز برگزار می‌شود و پس از اتمام دوره به عنوان نیروی متخصص در این زمینه وارد بازار کار شوید. لازم به ذکر است که پس از گذراندن این دوره از آموزش ها مدرک معتبر فنی و حرفه به شما اعطا میشود که نشانه ی تخصص و مهارت شماست.

اموزش لیسه گیری و نقاشی خودرو

کافه آموزشگاه بهترین انتخاب

مشاوره حرفه ای

مشاوره حرفه‌ای

تنوع مهارت ها

تنوع مهارت ها

آموزش تخصصی

آموزش تخصصی

پشتیبانی قوی

پشتیبانی قوی

مجوزات رسمی

مجوزات رسمی

گواهینامه معتبر

گواهینامه معتبر

سرفصل های دوره آموزش لیسه گیری خودرو

  • آموزش و شناخت ابزارهای تخصصی لیسه گیری
  • آموزش کامل شناخت محل لیسه گیری
  • آموزش کامل زاویه و عمق رنگ آسیب دیده
  • آموزش کامل زیرکاری محل لیسه گیری
  • آموزش ترکیب رنگ لیسه گیری
  • آموزش کامل لیسه گیری و نحوه لیسه کشی
  • آموزش کامل ایربراش و پولیش محل لیسه کشی شده
  • آموزش کامل و تخصصی لیسه کشی رنگ های سفید صدفی
  • آموزش کامل پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده

شهریه دوره

شهریه دوره‌ی آموزش لیسه گری خودرو

تومان 5,500,000
  • لیسه گری خودرو 5،500،000 تومان

مشاوره جهت ثبت نام

مزایای ثبت نام در این دوره

دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای

در کافه آموزشگاه به شما مدرک معتبر فنی حرفه ای به صورت دو زبانه که در 184 کشور مورد تایید میباشد و حکم جواز کسب را دارد اهدا می شود.

برگزاری دوره ها به صورت صددرصد عملی و در کارگاه مجهز

پایه و اساس دوره های کافه آموزشگاه کاملا عملی میباشد و هنرجویان گرامی توسط اساتید خبره و باتجربه در بازارکار مربوطه آموزش می بینند.

مدرسین خبره در بازارکار

کلیه متخصصین و اساتید مشغول به تدریس در کافه آموزشگاه از فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی می باشند که علاوه بر تحصیلات، از حرفه و تخصص با مهارت و تجربه بالایی نیز برخوردار هستند.

بازار کار دوره آموزش لیسه گیری خودرو

تعداد خودروهای داخلی و خارجی در کشور هر روزه رو به افزایش است در نتیجه بازارکار مربوط با خودرو در ایران از آن دسته مشاغل با آینده ی روشن است. نقاشی خودرو شغلی ست که نیازمند نیروی کار متخصص است. مهارت های خاص مورد نیاز این کار باعث شده است که احساس نیاز به تکنسین حرفه ای در این حوزه رو به افزایش باشد و افراد دارای مهارت بالا درآمد خوبی لیسه کشی مهارتی تخصصی در جهت رفع خط و خطوط ایجاد شده روی بدنه ی خودرو هاست. با توجه به اشتباهات رانندگی حوادث پیش آمده برای خودرو ها نیز افزایش یافته اند و حوزه ی تعمیرات خودرو و به خصوص نقاشی خودرو نیازمند نیروی کار با مهارت و متخصص در زمینه ی لیسه گیری است. نیروی کار تخصصی لیسه گیری از درآمد خوبی برخوردار است چرا که همیشه و در تمامی فصول کار در این حوزه زیاد است. اگر شما نیز به دنبال راه اندازی یک کسب و کار پولساز با درآمد عالی هستید، مهارت لیسه گیری خودرو میتواند  از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد. کسب کنند. اگر شما نیز به دنبال راه اندازی یک کسب و کار پولساز با درآمد عالی هستید، مهارت نقاشی  در کافه آموزشگاه خودرو میتواند  از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد.

سوالات متداول

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

یک × دو =